Kurumsal

/ Şirketimiz

SESA SEBAT KAUÇUK 1970 yılında CEMAL ZIRHLI'nın inancı ve sebatıyla BAYRAMPAŞA'DA kuruldu. Sesa bu tarihten günümüze kadar ürün çeşidini; kauçuktan mamul telli lastikten, ambalaj lastiklerine, şerit lastiklere, contalara ve özel amaca yönelik sipariş üzerine ürettiği çeşitlere kadar genişletti.

Sektöründe sağladığı güven ve kaliteli hizmetiyle yılardır piyasanın lideri olma konumunu hak etti. Şu anda Tekstil, Ambalaj, Gıda, Medikal, Kırtasiye ve Ayakkabıcılık sektörüne de hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

1989 yılında ŞAHİN LATEKS' in kurulması ile birlikte grubumuz daha önce telli lastikle hizmet verdiği piyasamıza halen tekstil elastikleri üretiminde son teknoloji olan "lateksten mamul elastik iplik" üretimiyle de hizmet vermeye başladı.

Zamanla kalitemize ve hizmetimize duyulan güven, üretim kapasitemizin artmasını beraberinde getirdi ve Bayrampaşa'daki 5'000 m2 binamızdan 1996-97 yılında Hadımköy'deki 13'000 m2 yerimize taşınarak kapasitemiz önündeki engelleri kaldırdık.

Bizi aylık birkaç ton üretimden; Sesa'da 100 ton, Şahin Lateks'de 200 ton kapasiteye taşıyan piyasamıza teşekkür ediyoruz. Türkiye piyasasında geldiğimiz bu noktadan sonraki amacımız, sektördeki son teknolojiyi takip edip "SESA SEBAT KAUÇUK" ve "ŞAHİN LATEKS'i dünya çapında ülkemizin layık olduğu yere getirmektir.

Yön Kur. Bşk Yrd.
Murat ZIRHLI